Pagrindinis meniu

Paskutiniai svečių knygos įrašai

viltutė
labas :) Kaipgi laikotės?
StaysimNama
Sveiki,
noriu visiems užduoti klausimą, bet nežinau ar rašau &qu...
Jan
seimosnamukas.blogspot.com

Pradedam vesti Blogger :)
Ausinės YAMAHA HPH-MT120 PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 2014 Gruodžio 24 16:00

Tags: dienoraštis | remontas

Ausinės YAMAHA HPH-MT120Ką gi, kadangi esu nusipirkęs šias ausines ir turiu laisvo laiko, tai parašysiu kaip kėliau šio modelio komforto lygį ausinės nėra kažkuom labai įpatingos o ir ne HiFi klasės manau, nors rašoma kad tokios yra. Skamba jos gana neblogai, netgi visai tenkina mano, ne melomano, skambesio reikalavimus, bet yra vienas dielis minusas - ilgai klausantis paskausta ausis. Ausys mano nėra labai jau didelės, nors turbūt ir ne pačios mažiausios bet gana erzina toks nepatogumas, mat ausinės yra uždaros, bet kaušeliai gana nedidukai, t.y. negilūs, o ausinių dugnas kietas, plastmasė už audinio, todėl nutariau kad man jau gana.

 Ko šiam projektėliui reikėjo, tai viso labo parolono gabalėlio, tiksliau dviejų gabaliuku, iš kurių galima būtų padaryti pagalvėlių pastorinimus, ir peilio ar žirklių. Namuose nieko neturėjau, todė nusipirkau kempinyte kažkam plaut. Buvo kiek storoka, todėl ją perpjoviau perpus su virtuviniu peiliu, storis gavosi apie 15mm, tada nupjausčiau kampus, suapvalinau, išriekiau vidury skylę ir užkišau. Gavosi kiek grubokai, bet tam reikalui visai tiko, vistiek dermantinas užspaudžia nelygumus.

Nusiima pagalvėlės gana nesunkiai, itempi ir patrauki. Pasiruošimas darbui Pjaunu paraloną 

Išpjovus dar apdrožiau kampukus :) Matomas skirtumas tarp originaliųpagalvėlių ir pastorintų. Po remonto atrodo putlesnės :)

 

 

 

 

 

Reziumuojant pasakysiu, kad rezultatas gavosi gana neblogas, galėjo taip originaliai būti. Ausinės nors ir neblogos, bet jei kas nors į jas dairosi, gal vistik paieškokit kito modelio. Pagal kainą (netoli 400lt) jos ne tokis daiktas už kurias būtų verta tiek mokėti. Yra dar vienas minusas - laidas, skirtingai nei aukštesnio modelio ausinių kuris turi ale telefoninį laidą, susuktą, šios turi tiesų, lygų, kuris kiek pinasi, bet jei jau nusipirkot ir spaudžia ausis, gal šis įrašas Jums kiek padės.

 

 

Komentarai  

 
5. skubiossiuntos.lt 2023-01-24 16:14
o per kur siunčiatės visą aparatūrą? man iš Jav dažnai nuperka draugai ir atsiunčia skubiomis siuntomis, sutaupau daug pinigų
Citata
 
 
Dainius
4. lorenso 2015-06-19 12:58
Jo, zinau ka tai reiskia kai kietas daiktas ausis spaudzia. Turiu kazkokias JVC ushankes tai anos irgi biesiskai nepatogios, ale kokiam rokeliui ar "gelazelai" paklausyt labai geros. Reiktu kazku panasaus prigalvot - gera mintis mestelta . Paskum da brungesnes nusipirkau, tai su tom kad ir per dien gali ausis apklojes sedet, ir groja gerai ir patogios.
Citata
 
 
3. darvis 2015-01-14 18:35
400 lt už namų darbus. Kiniškos realijos
Citata
 
 
Blakis
2. Blakis 2015-01-11 13:40
Prašau už reklamą :D
Citata
 
 
1. naudotos-padangos 2015-01-11 13:33
Ačiū už didelę pamoka
Citata
 
gegužės 24 d., penktadienis

Kas svečiuose?

Mes turime 18 svečius online
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval


58.8%Lithuania Lithuania
14.7%Sweden Sweden
7.3%United States United States
5.1%Russian Federation Russian Federation
4.4%United Kingdom United Kingdom
3.4%Germany Germany
1.2%Australia Australia
1%Norway Norway
0.8%China China
0.4%Canada Canada

Today: 4
Yesterday: 7
This Week: 29
Last Week: 25
This Month: 119
Last Month: 168
Total: 510


Valid XHTML & CSS | Template Design Blakis | Copyright © 2009 by http://arbeit.ah-68.de/